Vážení naši příznivci, máme pro vás velmi DOBROU ZPRÁVU! Našimi zákazníky nejvíce oblíbená nová KUCHYŇSKÁ LINKA K11 (4 barvy ve vysokém lesku, kombinovatelné mezi sebou) se nám ROZROSTLA O DALŠÍ SKŘÍŇKY, viz konfigurátor na těchto webových stránkách:

https://kuchyneberoun.cz/konfigurator-k11/

Přibyly ŠUPLÍKOVÉ SKŘÍŇKY v šířce 60, a dokonce i 80cm. Jedná se vždy o tři šuplíky, z nichž dva spodní jsou dostatečně hluboké i na menší nádobí, jako jsou např. hrnce, poklice atd., nebo se dají využít i na skladování potravin, které nevyžadují být v chladu ledničky. Nejste tedy již odkázáni pouze na šuplíky v šířce 40cm, které ale, samozřejmě, v nabídce zůstávají.
Dále se jedná o DVA DALŠÍ MODELY VYSOKÝCH SKŘÍNÍ v šířce 60cm, které jsou již upravené na vestavnou troubu, z nichž jeden z modelů má v dolní části tři šuplíky, což je velmi praktické. Pokud máte přání umístit nad vestavnou troubu i mikrovlnku, rádi vám vyjdeme vstříc a skříň upravíme!
No a dále přibyl, vámi velmi postrádaný otevřený policový díl, jak dolní, tak horní, v šířce 15cm! Vynikající na vyplnění míst, kam se již “normální” skříňka nevejde, ale trochu místa ještě zbývá 🙂

Tuto kuchyň můžete, samozřejmě, také vidět vystavenou v PRAŽSKÉ PRODEJNĚ, již se všemi novými komponenty! Připomínáme, že prodejna je otevřena ÚT – SO,  10.00 – 18.00 hod., tel: 778 033 033, email: levne-kuchyne@seznam.cz, adresa: Plzeňská 201, Praha 5. Těšíme se na vaši návštěvu.