KDO JSME:


Jsme specialisté na kuchyňské linky a naše firma úspěšně funguje na trhu již 12 let.

Jsme největšími dovozci použitých kuchyní v České republice se spoustou spokojených zákazníků jak z České,

tak Slovenské repubiky.

 

 

PROČ KUCHYŇ OD NÁS:


  • Vše na jednom místě – ihned skladem

V Králově Dvoře u Berouna najdete veškeré nabízené zboží, které inzerujeme na webových i facebookových stránkách. Nabídku pravidelně doplňujeme a obměňujeme a snažíme se nabídnout zákazníkovi co největší výběr kuchyňských použitých linek včetně spotřebičů. Nabízíme linky moderní, lesklé i v matu, v různých barevných kombinacích, kuchyně rustikální, i ve stylu vintage. Snažíme se, aby naše nabídka byla maximálně vyvážená a aby si vybral opravdu každý.

  • Doplňujeme zboží 4x týdně

Abychom vyšli maximálně vstříc vašim potřebám, dovážíme z Německa použité kuchyně pravidelně 4x týdně. Kuchyně vybíráme tak, aby byly v co nejlepším stavu, pouze s běžným opotřebením. Nemusíte se tedy bát, že by kuchyň nebyla funkční, nebo výrazně poškozená. Přesto zákazníkům doporučujeme, aby nás navštívili osobně, a sami posoudili stav kuchyně o kterou mají zájem. Jelikož máme v Králově Dvoře otevřeno 7 dní v týdnu, je možné se k nám vydat na prohlídku i o víkendu.

  • Použité kuchyně včetně spotřebičů – 3 měsíce záruka

Nedílnou součástí nabídky použitých kuchyní jsou i spotřebiče jako jsou trouby, sklokeramické desky, myčky, dřezy, digestoře atp. Spotřebiče jsou námi vyzkoušené, funkční a dáváme na ně 3 měsíční záruku. Spotřebiče si tedy můžete sami vyzkoušet. V případě poruchy vám nabídneme jako náhradu jiný, adekvátní kus. Pokud nenajdeme odpovídající náhradu, je možné se domluvit na finanční kompenzaci.

  • Doprava

Pokud nemáte možnost si linku odvézt sami, ať už jste z jakéhokoliv koutu republiky, dopravu si můžete u nás objednat. Rozvážíme po celých Čechách i na Slovensko, cena za dopravu se odvíjí od počtu kilometrů. Pokud by vás zajímala cena dopravy, neváhejte nás kontaktovat, cenu vám rádi sdělíme. Co se týče dopravy, rádi bychom vás upozornili, že se jedná pouze o dopravu na místo určení, nejedná se o stěhování! Řidiči rozvážejí i několik kuchyňských linek denně a musí se držet rozvozového plánu, není tedy v našich silách stěhování do bytu zajišťovat. Tímto děkujeme zákazníkům za pochopení.

  • Výhodné ceny

U nás si může kuchyňskou linku dovolit opravdu každý, a to díky velmi příznivým cenám, kterým jen málo kdo může konkurovat. Důkazem jsou tisíce spokojených zákazníků. Převážná část si u nás kuchyň kupuje na doporučení známých, kteří již od nás linku vlastní a jsou maximálně spokojeni jak s kuchyní, tak s její cenou.