V tomto příspěvku bychom vám rádi oznámili, že končíme s prodejí naší rustikální, kuchyňské linky, kterou jsme vedli pod kódem K10.
Kdo by ale takovou linku přesto ještě rád zakoupil, čekají na něj ještě DVĚ SESTAVY.  Jedna v PRAŽSKÉ PRODEJNĚ a druhá přímo ve KRÁLOVĚ DVOŘE. Obě jsou již sestavené a ihned k odběru.

Sestavu v Králově Dvoře najdete zde:

https://kuchyneberoun.cz/produkt/v-s-849-2/

a detaily k sestavě v pražské prodejně jsou následující:

Rozměry jsou 220 x 290 cm, za cenu 22959,- Kč včetně DPH, bez pracovní desky, dřezu a spotřebičů. Dřez máme stále v nabídce, lze ho přikoupit.
Tato kuchyň byla v minulých letech velmi oblíbena zákazníky, kteří si zařizovali novou linku na chalupu, chatu, zkrátka do venkovských stavení, kam se její rustikální styl hodí, ovšem není to podmínkou.
Výhoda je i ta, že linka je již složená, tudíž odpadá starost, kdo ji bude “dávat dohromady” 🙂 Stačí tedy pouze spodní skříňky poskládat na určené místo a horní navěsit na předem přivrtanou závěsnou lištu (u nás v prodeji 3m za 200,- Kč).
Pokud máte o tuto linku zájem, neváhejte nás kontaktovat emailem: levne-kuchyne@seznam.cz, nebo volejte 778033033, nebo se prostě stavte, rádi vám vše vysvětlíme a potřebné domluvíme. Těšíme se na vás!!
Prosíme, omluvte kvalitu fotografií, nemáme možnost profesionálního provedení. Děkujeme.